• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Drukuj

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej jest organizatorem XI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, który odbędzie się 12 kwietnia 2013r. w Chełmskim Domu Kultury, ul. Plac Tysiąclecia 1.

Ideą towarzyszącą festiwalowi jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, wykorzystanie faktu zainteresowania młodzieży popkulturą, do rozwijania ich własnych talentów i ambicji. Chcemy również, aby mogło się to odbywać w środowisku szkolnym, co pozwala na przełamywanie barier i stereotypów związanych z procesem edukacyjnym oraz tworzy alternatywę dla różnego rodzaju subkultur.

Dodatkowym elementem wychowawczym jest połączenie kultury współczesnej ze spuścizną pozostawioną nam przez poprzednie pokolenia, dlatego też Festiwalowi towarzyszy również konkurs językowy Tłumaczenie Poezji Obcojęzycznej. (Uczestnicy festiwalu nie muszą brać udziału w konkursie Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej.)

Regulaminy, teksty do tłumaczenia oraz karty zgłoszeniowe na konkurs i festiwal znajdują się na stronach internetowych naszej szkoły.

Wypełnione karty zgłoszenia do festiwalu wraz z nagraniami demo lub teksty tłumaczenia prosimy przesyłać na adres szkoły do 22 marca 2013r. a także na adresy poczty elektronicznej podane w regulaminach.

IV Liceum Ogólnokształcące

ul. Świętego Mikołaja 4

22-100 Chełm

tel. 82 565 38 89

www.4lochelm.pl

Życzymy sukcesów w zmaganiach festiwalowych oraz konkursie i wielu inspiracji wynikających ze spotkania młodzieży i nauczycieli naszego województwa.

 

Pliki do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia >>