• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
X Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej i Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej Drukuj

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej jest organizatorem X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, który odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w Chełmskim Domu Kultury, ul. Plac Tysiąclecia 1. 

Ideą towarzyszącą festiwalowi jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, wykorzystanie faktu zainteresowania młodzieży popkulturą, do rozwijania ich własnych talentów i ambicji. Chcemy również, aby mogło się to odbywać w środowisku szkolnym, co pozwala na przełamywanie barier i stereotypów związanych z procesem edukacyjnym oraz tworzy alternatywę dla różnego rodzaju subkultur. Dodatkowym elementem wychowawczym jest połączenie kultury współczesnej ze spuścizną pozostawioną nam przez poprzednie pokolenia, dlatego też Festiwalowi towarzyszy również Wojewódzki konkurs Tłumaczenie Poezji Obcojęzycznej.

Wypełnione karty zgłoszenia do festiwalu wraz z nagraniami demo oraz teksty tłumaczenia prosimy przesyłać na adres szkoły do 23 marca 2012 r. a także na adresy poczty elektronicznej podane w regulaminach.

IV  Liceum Ogólnokształcące
ul. Świętego Mikołaja 4
22-100 Chełm

tel. 82 565 38 89

http://www.4lochelm.pl

Życzymy sukcesów w festiwalowych konkursach i wielu inspiracji wynikających ze spotkania młodzieży i nauczycieli naszego województwa!

PLIKI DO POBRANIA

karta zgłoszenia na festiwal
karta zgłoszenia na tłumaczenie poezji
regulamin festiwalu
regulamin na konkurs tłumaczenia poezji

wiersze do tłumaczenia (poezja)- rosyjski

wiersze do tłumaczenia (poezja)- niemiecki

wiersze do tłumaczenia (poezja)- francuski

wiersze do tłumaczenia (poezja)- angielski