• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
W pierwszej pomocy jesteśmy świetni
Czytaj całość 
Z radością informujemy, że drużyna IV LO zajęła II miejsce (na etapie rejonowym) w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK, które odbyły się 28 kwietnia 2014.
Czytaj całość
 
Noc w IV LO - 25 kwietnia !!!

Czytaj całość

 

Relacja z Nocy w IV LO już na naszym facebook'u https://www.facebook.com/pages/IV-Liceum-Ogólnoksztacce-im-dr-Jadwigi-Modowskiej-w-Chemie/3536253047761866186

Czytaj całość
 
Przedszkolaki w liceum

10 kwietnia uczniowie klasy I A wraz z panem Leszkiem Mysiakiem i panią Anną Tuźnik gościli w naszej szkole grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Chełmie.

Czytaj całość
 
XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Chełm 4 kwietnia 2014r.- wyniki
 
Czytaj całość

Rozbawiona publiczność, pełna sala, wspaniali wykonawcy i profesjonalne jury – tak w skrócie można opisać XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się 4 kwietnia 2014r. w Chełmskim Domu Kultury. Na scenie wystąpiło 21 finalistów wyłononych spośród ponad 100 zgłoszeń, 6 zespołów oraz 11 gimnazjalistów zakwalifikowanych do występów na dużej scenie w ramach I Kuźni Talentów Gimnazjalnych. 

Czytaj całość
 
I Debata Oksfordzka
2 kwietnia o godzinie 11:30 odbyła się w naszej szkole I Debata Oksfordzka, w której uczestniczyli zaproszeni gimnazjaliści z Zespołu Szkół im. K. Górskiego w Wierzbicy i ZSO nr 8. Zmierzyli się z naszą reprezentacją w składzie: Kasia Tchórzewska, Magda Maciaszczyk i Adrian Gierun. W zażartym pojedynku gimnazjaliści z Wierzbicy poradzili sobie rewelacyjnie, zajęli pierwsze miejsce i otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy!
 
Tolerancja - ja widzę to tak
Czytaj całość

 Katarzyna Winiarska, uczennica klasy I D (opiekun: dr Anna Antczak), otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem:Tolerancja –  ja widzę to tak 

Czytaj całość
 
Jak się uczyć
Czytaj całość

Analfabetą przyszłości nie będzie osoba, która nie potrafi czytać, ale ta, która nie wie, jak się uczyć – te słowa amerykańskiego wizjonera i futurysty, Alvina Tofflera, były mottem warsztatów z zakresu doskonalenia technik uczenia się, przygotowanych przez PWSZ dla uczniów klas pedagogicznych.

 

Czytaj całość
 
Walentynki na sportowo

 


Czytaj całość 

14 lutego 2014r. w sali gimnastycznej młodzież naszej szkoły uczestniczyła w zmaganiach sportowych. Nauczyciele wychowania fizycznego z okazji walentynek przygotowali rozgrywki sportowe, w których wzięły udział klasy: IA, IC, IIA, IIB, IIC. Najwięcej emocji dostarczyły konkurencje tj. przeciąganie liny, piramida oraz wyścigi rzędów. Bezkonkurencyjna okazała się klasa sportowa IIC. Na drugim miejscu uplasowała się klasa IIB. Trzecie miejsce przypadło klasie IC. Klasy, które zajęły miejsca od I do III otrzymały słodkie upominki.

Czytaj całość
 
Aiesec otwiera na świat

Już po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole studentów, którzy przyjeżdżają do IVLO w ramach międzynarodowego projektu AIESEC. W tym roku wolontariusze z Gruzji i Brazylii przez cały tydzień (24 – 28.02.2014r.) prowadzili dla naszych uczniów zajęcia w języku angielskim.

Czytaj całość
 
Życie z pasją

Czytaj całość

12 lutego 2014 roku  w naszej szkole odbył się pokaz edukacyjno-sportowy "Pasja, integracja, bezpieczeństwo" realizowany prze Fundację Akademia Integracji z Warszawy. Zaproszeni goście: Radosław Stańczuk, Arkadiusz Jabłoński, Grzegorz Pluta to szermierze na wózkach, wybitni sportowcy, paraolimpijczycy, wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata i Europy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 191 - 200 z 205