• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
Konkurs - STOP DLA UZALEŻNIEŃ rozstrzygnięty

W dniu 30 maja 2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs STOP DLA UZALEŻNIEŃ dotyczący faktów i mitów o środkach psychoaktywnych, w którym udział wzięło 20 uczniów klas pierwszych.

Laureatkami konkursu zostały:

1.    Aleksandra Domańska IC

2.    Karolina Fik ID

3.    Daria Bielak ID

Czytaj całość
 
I Chełmskie Młodzieżowe Forum Profilaktyki już za nami

3 czerwca 2014 roku o godz.10.30 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbyło się  I Chełmskie Młodzieżowe Forum Profilaktyki adresowane do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodziców, nauczycieli, dyrektorów, pracowników placówek oświatowo – wychowawczych miasta Chełm. 

Czytaj całość
 
KINO PLENEROWE W IV LO

Już 3 czerwca o godzinie 20.30 rusza Kino Plenerowe w IV LO.

Zapraszamy wszystkich fanów kina na bezpłatne seanse filmowe, które będą się odbywały przez 4 kolejne wtorki czerwca w przestrzeniach zielonych, na tyłach budynku szkoły.
Czytaj całość
 
O wagarach w PWSZ-cie

Czytaj całość 

12 maja 2014r. Ewelina Bucior oraz Katarzyna Tchórzewska, (ucz. kl. II D) doskonale zaprezentowały się na IV Międzynarodowym Seminarium Naukowym dla Studentów, zorganizowanym przez Katedrę Pedagogiki PWSZ w Chełmie. 
Czytaj całość
 
W pierwszej pomocy jesteśmy świetni
Czytaj całość 
Z radością informujemy, że drużyna IV LO zajęła II miejsce (na etapie rejonowym) w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK, które odbyły się 28 kwietnia 2014.
Czytaj całość
 
Noc w IV LO - 25 kwietnia !!!

Czytaj całość

 

Relacja z Nocy w IV LO już na naszym facebook'u https://www.facebook.com/pages/IV-Liceum-Ogólnoksztacce-im-dr-Jadwigi-Modowskiej-w-Chemie/3536253047761866186

Czytaj całość
 
Przedszkolaki w liceum

10 kwietnia uczniowie klasy I A wraz z panem Leszkiem Mysiakiem i panią Anną Tuźnik gościli w naszej szkole grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Chełmie.

Czytaj całość
 
XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Chełm 4 kwietnia 2014r.- wyniki
 
Czytaj całość

Rozbawiona publiczność, pełna sala, wspaniali wykonawcy i profesjonalne jury – tak w skrócie można opisać XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się 4 kwietnia 2014r. w Chełmskim Domu Kultury. Na scenie wystąpiło 21 finalistów wyłononych spośród ponad 100 zgłoszeń, 6 zespołów oraz 11 gimnazjalistów zakwalifikowanych do występów na dużej scenie w ramach I Kuźni Talentów Gimnazjalnych. 

Czytaj całość
 
I Debata Oksfordzka
2 kwietnia o godzinie 11:30 odbyła się w naszej szkole I Debata Oksfordzka, w której uczestniczyli zaproszeni gimnazjaliści z Zespołu Szkół im. K. Górskiego w Wierzbicy i ZSO nr 8. Zmierzyli się z naszą reprezentacją w składzie: Kasia Tchórzewska, Magda Maciaszczyk i Adrian Gierun. W zażartym pojedynku gimnazjaliści z Wierzbicy poradzili sobie rewelacyjnie, zajęli pierwsze miejsce i otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy!
 
Tolerancja - ja widzę to tak
Czytaj całość

 Katarzyna Winiarska, uczennica klasy I D (opiekun: dr Anna Antczak), otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem:Tolerancja –  ja widzę to tak 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 190 z 199