• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
XIII Szkolny Konkurs Historyczny "Józef Piłsudski- człowiek czynu i legendy"

W piątek, trzynastego marca drużyna z IV LO w składzie: Ania Bis, Paulina Hanczaruk i Dominika Handzel w XIII Szkolnym Konkursie Historycznym "Józef Piłsudski- człowiek czynu i legendy" zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 
XIII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej i II Kuźnia Talentów Gimnazjalnych

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej jest organizatorem XIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej oraz II Kuźni Talentów Gimnazjalnych.  Impreza  odbędzie się 17 kwietnia 2015 r.  w Chełmskim Domu Kultury, ul. Plac Tysiąclecia 1.

materiały do pobrania:

XIII WFPA: karta zgłoszeniowa i regulamin >>

Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej: karta zgłoszenia, regulamin, teksty do tłumaczenia >>

 

materiały do pobrania: 

II Kuźnia Talentów Gimnazjalnych -  2015 r.

regulamin i karta zgłoszeniowa >>

 

Czytaj całość
 
Zajęcia z matematyki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów na dodatkowe zajęcia z matematyki, które odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 14.25 – 15.10

Zajęcia prowadzi Pani Sylwia Uzdowska

 
Zebrania dla Rodziców

Zapraszamy na zebrania Rodziców uczniów klas I -III, które odbędą się w środę - 27.01.2016 r.o godzinie 16.00.

 
Sukces w debatach

W dniu 16 stycznia 2015 na Wydziale Politologii UMCS, odbyły się V Debaty Politologiczne nasza szkoła pod kierunkiem nauczyciela Kamila Pruszkowskiego, po raz kolejny brała udział i zajęła drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Katarzyna Tchórzewska, klasa III D, Joanna Rebizant, klasa IIC, Adrian Gierun klasa IIA.

Czytaj całość
 
Sportowe zmagania przy stołach

19 stycznia w Internacie gościliśmy młodzież i opiekunów z sześciu zaprzyjaźnionych chełmskich internatów.  Tym razem, w ramach Sportowej Ligii Internatów, uczniowie zmierzyli się w turnieju warcabowym. W wyniku zaciętej walki nasi reprezentanci:

- w kategorii dziewcząt  Milena Arciszewska zajęła  IV miejsce

- w kategorii chłopców Arkadiusz Janiszek  zajął II miejsce

Tuż po feriach młodzież z internatów i burs spotka się kolejny raz, tym razem podczas rozgrywek w piłce siatkowej.

 

 
Spotkanie w internacie na temat uzależnień

W ramach zadań wynikających z realizacji programu „Profilaktyka uzależnień, demoralizacji i przestępczości wśród młodzieży”, w Internacie IV LO odbyło się spotkanie wychowanków internatu z funkcjonariuszką Komendy Miejskiej Policji w Chełmie st. sierż. Agnieszką Koszuk – Janicką

Czytaj całość
 
Orszak Trzech Króli

  sz.jpg

We wtorek 6 stycznia 2015 roku ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli. Młodzież naszej szkoły włączyła się w te niezwykłe obchody Uroczystości Objawienia Pańskiego.

 
Bożonarodzeniowe spotkanie

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy starają się być życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie, jak co roku, młodzież z klas II A, III A, II D i III D przygotowała jasełka, które przybliżyły wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu.

Czytaj całość
 
Maraton pisania listów
Napisaliśmy 840 listów! Brawo! Dziękujemy naszym uczniom, którzy licznie przybyli na Maraton. Nie było łatwo, bo zmagalismy sie ze zmęczeniem i snem! Było warto!

 

MaratonMaraton
 
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 161 - 170 z 211