• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
Zajęcia z matematyki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów na dodatkowe zajęcia z matematyki, które odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 14.25 – 15.10

Zajęcia prowadzi Pani Sylwia Uzdowska

 
Zebrania dla Rodziców

Zapraszamy na zebrania Rodziców uczniów klas I -III, które odbędą się w środę - 27.01.2016 r.o godzinie 16.00.

 
Sukces w debatach

W dniu 16 stycznia 2015 na Wydziale Politologii UMCS, odbyły się V Debaty Politologiczne nasza szkoła pod kierunkiem nauczyciela Kamila Pruszkowskiego, po raz kolejny brała udział i zajęła drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Katarzyna Tchórzewska, klasa III D, Joanna Rebizant, klasa IIC, Adrian Gierun klasa IIA.

Czytaj całość
 
Sportowe zmagania przy stołach

19 stycznia w Internacie gościliśmy młodzież i opiekunów z sześciu zaprzyjaźnionych chełmskich internatów.  Tym razem, w ramach Sportowej Ligii Internatów, uczniowie zmierzyli się w turnieju warcabowym. W wyniku zaciętej walki nasi reprezentanci:

- w kategorii dziewcząt  Milena Arciszewska zajęła  IV miejsce

- w kategorii chłopców Arkadiusz Janiszek  zajął II miejsce

Tuż po feriach młodzież z internatów i burs spotka się kolejny raz, tym razem podczas rozgrywek w piłce siatkowej.

 

 
Spotkanie w internacie na temat uzależnień

W ramach zadań wynikających z realizacji programu „Profilaktyka uzależnień, demoralizacji i przestępczości wśród młodzieży”, w Internacie IV LO odbyło się spotkanie wychowanków internatu z funkcjonariuszką Komendy Miejskiej Policji w Chełmie st. sierż. Agnieszką Koszuk – Janicką

Czytaj całość
 
Orszak Trzech Króli

  sz.jpg

We wtorek 6 stycznia 2015 roku ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli. Młodzież naszej szkoły włączyła się w te niezwykłe obchody Uroczystości Objawienia Pańskiego.

 
Bożonarodzeniowe spotkanie

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy starają się być życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie, jak co roku, młodzież z klas II A, III A, II D i III D przygotowała jasełka, które przybliżyły wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu.

Czytaj całość
 
Maraton pisania listów
Napisaliśmy 840 listów! Brawo! Dziękujemy naszym uczniom, którzy licznie przybyli na Maraton. Nie było łatwo, bo zmagalismy sie ze zmęczeniem i snem! Było warto!

 

MaratonMaraton
 
 
Prezentacje młodzieżowe pt."Moje przyrodnicze pasje"
 

Czytaj całośćPrezentacjePrezentacje
PrezentacjePrezentacje 
 

Dwunastego grudnia 2014 r. w IV LO odbyła się sesja naukowa pt."Moje przyrodnicze pasje". Wzięli w niej udział zaproszeni goście ze szkół gimnazjalnych, uczniowie naszej szkoły oraz gość specjalny -  pan Mariusz Kluziak, reprezentujący Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Uczniowie, dla których biologia jest pasją, podzielili się ze słuchaczami swoją wiedzą.

Czytaj całość
 
IV LO - MISTRZEM ODKRYWANIA TALENTÓW!

Liceum nasze, jako jedna z

6 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce,

zostało wyróżnione przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie tytułem

Mistrza Odkrywania Talentów.

 Tytuł ten, jest nadawany finalistom konkursu za opracowanie i wdrożenie nowatorskich i kompleksowych rozwiązań w kształceniu uczniów zdolnych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 160 z 199