• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
O politykach i polityce...

W dniu 3 listopada uczniowie klasy IB,IIA,IIB, mogli uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez panią dr A. Szwed pracownika Wydziału Politologii UMCS. Tematyka warsztatów to "Mowa ciała polityków". Warsztaty były realizowane w ramach współpracy Wydziału Politologii z naszą szkołą. Wkrótce kolejne wykłady...

 
Ogólnopolski Tydzień Kariery

21 października w IV LO w Chełmie odbyło się spotkanie z panią Małgorzatą Fiedur – właścicielką firmy „Marboss’, Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Celem spotkania było kreowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczniów. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

 
"Calineczka" i "Czerwony pomidorek"
W dniu 27.10.2015 r. młodzież naszej szkoły po raz kolejny miała możliwość obserwacji zajęć prowadzonych z dziećmi w wieku przedszkolnym. Tym razem uczniowie  kl. I c (o profilu pedagogicznym) obejrzeli inscenizację bajki przygotowanej przez 5-6 latki pt. „Calineczka”.
Czytaj całość
 
Alicja Łukaszewska stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Czytaj całość

W środę 21 października 2015 r. w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia zostały przyznane za osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.

więcej zdjęć >>

Czytaj całość
 
Dzień Patrona na zdjęciachwięcej zdjęć >>

 
KONKURS LITERACKI O DR JADWIDZE MŁODOWSKIEJ ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W dniu 16.10.2015 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literackiego im. dr Jadwigi Młodowskiej pod hasłem „Ponadczasowa myśl pedagogiczna dr Jadwigi Młodowskiej”- Edycja I współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Chełm w ramach zadania z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Laureaci konkursu: I miejsce – Rafał Popek   IV LO Chełm, II miejsce – Barbara Błaszczuk  ZSE i III LO Chełm, III miejsce – Monika Dziwińska IV LO Chełm

Czytaj całość
 
9.10.2015 r. - Pierwsze Chełmskie Forum Tutoringu

W dniu 9 października odbyło się I Chełmskie Forum Tutoringu. 

Tutoring jest jedną z metod edukacji zindywidualizowanej, która opiera się na bezpośrednim spotkaniu tutora – nauczyciela z uczniem.

Czytaj całość

Czytaj całość
 
Stypendia Prezydenta rozdane
Pięcioro uczniów IV LO w Chełmie otrzymało stypendium Prezydenta Miasta  Chełm za wybitne osiągnięcia w nauce. W gronie laureatów znaleźli się: Karolina Fik z klasy 3d, Alicja Łukaszewska, Dominika Handzel i Natalia Worobij z klasy 3c oraz Natalia Hołubowicz i Rafał Popek z klasy 2b. 
Czytaj całość


Czytaj całość
 
Aiesec otwiera na świat
Już po raz kolejny (w dniach 28.09 - 2.10) gościliśmy w naszej szkole studentów, którzy przyjeżdżają do IVLO w ramach międzynarodowego projektu AIESEC. Zdjęcia zamieszczone w fotogalerii świadczą o tym, że ten sposób nauki bardzo podoba się uczniom IVLO.

 

więcej zdjęć >>

 
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych:

14 października 2015 r., 16 października 2015 r.,

  02, 04, 05, 06 maja 2016 r., 27 maja 2016 r.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 130 z 199