• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
SZLACHETNA PACZKA

Czytaj całość

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. SZLACHETNA PACZKA ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków!

Akcję w szkole zainicjowała Weronika Brzezicka z III E – wolontariuszka SZLACHETNEJ PACZKI. Finał akcji odbył się w sobotę – 12 grudnia.

Czytaj całość
 
"ICEMANIA"- wyjazd integracyjny na lodowisko

 

 

więcej zdjęć >>

 
Mikołajki

Czytaj całość

Grudzień to czas prezentów, życzeń, świątecznych spotkań. Wpisując się w świąteczną tradycję Samorząd Uczniowski IVLO zorganizował zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Święty Mikołaj wraz z pomocnikami 4 grudnia obdarował prezentami dzieci, rozśmieszał, zabawiał. Podopieczni ośrodka nie chcieli Mikołaja wypuścić i obiecywali, że będą grzeczni przez cały rok.

Czytaj całość
 
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Nasi dumni uczestnicy Konkursu: Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym (organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Chełm) od lewej Wojtek Kliszcz, Ewelina Bochniak oraz Jakub Kowalczyk z klasy II B (może nasi przyszli samorządowcy)

 
Sukces w zawodach rowerowych

3 grudnia 2015r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w I MIEJSKICH INTEGRACYJNYCH ZAWODACH ROWEROWYCH NA TRENAŻERACH MULTIMEDIALNYCH.

Uczniowie: Amanda Winiarska kl. IIIa, Kamil Przybylski kl. IIIa, Mariusz Wawrzyszuk kl Ia, Kacper Trepko kl. Ib zdobyli II miejsce. Gratulujemy

 

więcej zdjęć >>

 
Nocny Maraton Pisania Listów

Nocny Maraton Pisania Listów w obronie prześladowanych i więzionych za przekonania i poglądy już za nami. Pisaliśmy w nocy z 4 na 5 grudnia. Napisaliśmy setki listów. Dziękujemy naszym uczniom, którzy licznie przybyli na Maraton. Nie było łatwo, bo zmagalismy sie ze zmęczeniem i snem! Było warto!

 
Andrzejki

Czytaj całość

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, wróżb. Dawniej w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny.

 

zdjęcia >>

 

Czytaj całość
 
Wyjmij odblask z szafy

Czytaj całość

25 listopada 2015 roku o godzinie 16 na deptaku  Komenda Miejska Policji w Chełmie zorganizowała akcję „Wyjmij odblask z szafy”.

Nasi uczniowie „lśnili” dosłownie  i w przenośni. Elementem zachęcającym do udziału w akcji były dwa konkursy. Jeden na największą liczbę odblasków, wygrała nasza uczennica z klasy II B  Sylwia Godlewska, drugi na najlepsze hasło zachęcające do noszenia odblasków, wygrał Wojtek Kliszcz również z klasy II B.

 

Czytaj całość
 
Dni Honorowego Krwiodawstwa
 Czytaj całość
W ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa, w środę - 25 listopada odbyło się spotkanie z pracownikami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie-lekarzem, panem Januszem Buszko i panem Piotrem Grybą.
Czytaj całość
 
Absolwenci IV LO w Luksemburgu

 Czytaj całość

W środę 18 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Marzeną Tchor-absolwentką IV LO, a  obecnie pracownikiem jednego z banków w Luksemburgu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 130 z 211