• JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
  • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Aktualności IV LO w Chełmie
"Obudź się! Możesz więcej!"

koncert O. Łukasza Buksy OFM - 20.05.2016r.

  Czytaj całość

OBUDŹ SIĘ! MOŻESZ WIĘCEJ! To autorski cykl muzyczno - słownych konferencji ewangelizacyjnych dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

Czytaj całość
 
Spotkanie z Cezarym Pazurą
Czytaj całość
Czytaj całość
 
Informacja dotycząca wyników postępowania

„Informacja dotycząca wyników postępowania ogłoszonego w ramach otwartego naboru partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji  projektu w ramach konkursu nr: RPLU.12.02.00-IZ.00-06-001/16.

Czytaj całość
 
Zakończenie roku klas III

więcej zdjęć  >>

 
Strefa Młodych

Czytaj całość

25.04.2016r. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie pod hasłem: Strefa Młodych: Moja przyszłość w moim mieście, podczas którego młodzież z chełmskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych miała okazję porozmawiać z przedstawicielami różnych zawodów. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów z kl. IIA.
Czytaj całość
 
Dzień Kultury Włoskiej

Czytaj całość

Od kilku lat w ramach współpracy z wydziałem filologii romańskiej pracownicy KUL w Lublinie prowadzą konferencje i warsztaty językowe dla uczniów uczących się języka włoskiego.

Czytaj całość
 
XIV WFPA już za nami

Czytaj całość

Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej odbył się w tym roku już po raz czternasty. Imprezą towarzyszącą festiwalowi jest Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej oraz Kuźnia Talentów Gimnazjalnych.

Czytaj całość
 
IV LO z tytułem SZKOŁA INNOWACJI

Czytaj całość

7 kwietnia 2016 roku IV LO już po raz kolejny znalazło się wśród najlepszych szkół na Lubelszczyźnie i otrzymało Certyfikat Szkoła Innowacji.

Czytaj całość
 
Rzymskie wycieczki

Czytaj całość

Dnia 9 marca 5 uczennic :Milena Arciszewska z klasy IIc oraz  Roksana Gil, Daria Przechocka, Karolina Mazurek i Ewelina Rogowska z klasy III b reprezentowały naszą szkołę w etapie rejonowym Konkursu Języka Włoskiego na KUL w Lublinie. Oprócz części konkursowej uczennice miały okazję uczestniczyć w wykładzie   dr Aleksandry Krauze-Kołodziej pt. Segreti della Città Eterna. Visitare Roma in pratica.

Czytaj całość
 
ALICJA ŁUKASZEWSKA laureatką konkursu AU PAIR - ROCZNA PRZYGODA W USA

Alicja Łukaszewska, uczennica klasy III C, została laureatką konkursu AU PAIR – ROCZNA PRZYGODA W USA. Konkurs został zorganizowany przez firmę GAWO zajmującą się wyjazdami w ramach programu Au Pair. Zadanie uczestników polegało na napisaniu listu w języku angielskim skierowanego do potencjalnej rodziny amerykańskiej. Nasza uczennica zajęła III miejsce! Gratujemy Alicji i życzymy super przygody w Stanach! Opiekun - Pani Katarzyna Śliwińska

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 110 z 211